<< Июнь 2024 >>
  Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Вс.
>  27  28  29  30  31 1 2
> 3 4 5 6 7 8 9
> 10 11 12 13 14 15 16
> 17 18 19 20 21 22 23
> 24 25 26 27 28 29 30
Главная / Головна

Головна

Дякуємо Вам за відвідування сайту www.лабрадор.in.ua 
 
Ми розповімо Вам про саму чудової породі собак - лабрадор ретрівер.Власники лабрадорів, безумовно, будуть згодні з цим затверджений, а ті хто мають намір завести лабрадора, погодяться з цим пізніше. Оскільки лабрадор це чудова собака і прекрасний друг.
Докладніше:http://priroda.co.ua/home/1/
 
Лабрадор ретрівер є ймовірно найпопулярнішою породою собак у світі.Спочатку ця порода була виведена в якості робочої собаки, тому багато лабрадори все ще використовуються в якості подружейних собак, собак-поводирів, собак-рятувальників. Порода бере свій початок на острові Ньюфаундленд на східному узбережжі Канади. 

Лабрадор - це прекрасний компаньйон, легко пристосовується, легко дрессіруемий, добрий, розумний, лагідний, сміливий, з прекрасним характером.Собака, з якою можна піти "і в вогонь, і в воду". 
 
Завдяки своїм породним якостям він широко використовуються. На полюванні він розшукає і подасть підстрелену дичину, прекрасно працює на всіх видах служби порятунку, собаки знаходять застосування на митниці, в подорожах може працювати як упряжная собака. Вроджені передбачливість і відмінне запам'ятовування маршрутів роблять цих собак незамінними помічниками для інвалідів. Це одна з найбільш слухняних і надійних собак, відданий, розумний друг. Справжні представники цієї комунікабельною породи позбавлені агресії і легко піддаються дресируванню. 

При правильному вихованні лабрадор не доставить незручностей. Навчений собака виконує близько 200 команд. У лабрадора сильно розвинена інтуїція, він уважно спостерігає за настроєм в будинку і переживає, щоб не трапилися неприємності. 

Коротка, щільно прилегла шерсть, як правило, не викликає алергії і за нею легко доглядати. Слід додати, що лабрадор дуже красива, елегантна, інтелігентна і охайна собака. 

Це - кращий пес для дому та сім'ї, але він не є охоронним і дворовим. Лабрадор страждає від самотності і неможливості доставити радість своєму хазяїну. 

Наш сайт ми присвятили цій прекрасній породі. Кілька років тому у нас з'явився новий член сім'ї - маленький чорненький лабрадорчік. Він став прикрасою наших сімейних буднів. Ми подарували йому свою любов, а він нам свою. І життя стало прекрасніше. 

Див. також:

Про породу лабрадор ретрівер

Багатогранність використання лабрадора

Виховання лабрадора

Рекомендації

Статті


Вы не можете комментировать!Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на сайт | Powered by CMS Status-X 1.04 | Контакты