Лабрадор ретривер, стандарт породы, история, воспитание


http://xn--80aacn5awld.in.ua/articles/1/66/labrador-plavets-vodolaz/

Версия для печати / Оригинальная версия

Лабрадор - плавець і водолаз

Лабрадор до всього ще прекрасний плавець і водолаз. У Лабрадора спеціальні перетинки між пальцями. Цей пес відмінний Плавець. Плаває він зі швидкістю 5 км / ч, в два рази перевищуючи скрость плавання качки. 

Лабрадор має видрова хвіст, який допомагає триматися на воді і використовується як кермо.Щільний шерстяний покрив тіла - гріє лабрадора у воді, і завдяки густим підшерстям собака майже не намокає. 

Вода для лабрадорів - рідна стихія, вони не тільки вмілі плавці, але, і відмінні нирці. Якщо поспостерігати за купався лабрадором, то побачимо, що спочатку він щось видивляється під водою, майже повністю засунувши голову під воду, і вони бачили, щось цікаве для нього, хоч і не надовго, але, все-таки повністю йде під воду . У носі і у вухах у лабрадора є спеціальні перетинки, які не дають воді глибоко проникати. 

В деяких країнах лабрадори використовуються як нирці за перловими раковинами. При цьому вони занурюються на глибину більше 10 метрів. 

 
  

 

Автор: admin от 10.03.2012

  


Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на сайт | Powered by CMS Status-X 1.04